Jesteśmy najlepsi wśród szpitali pediatrycznych w Polsce!

Jesteśmy najlepsi wśród szpitali pediatrycznych w Polsce!

15 grudnia 2017

Ranking Szpitali 2017. Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy najlepszą placówką wśród szpitali pediatrycznych w kraju.

14 grudnia 2017 r. to wielki dzień naszego Szpitala! Tego dnia w Warszawie odebraliśmy nagrodę za zajęcie 1. miejsca w kraju w Rankingu Szpitali 2017 w kategorii szpitali pediatrycznych, organizowanym przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia i dziennik Rzeczpospolita.

Tworząc ranking organizatorzy poddali szczegółowej ocenie 15 obszarów działalności, które można podzielić na 3 zasadnicze części: zarządzanie, opieka medyczna i jakość. Nasza placówka wyprzedziła kolejnego laureata w tej kategorii aż o 30 punktów.

Statuetkę z rąk wiceministra zdrowia dr n. med.  Marka Tombarkiewicza odebrała
dyrektor Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie
dr n. med. Krystyna Piskorz-Ogórek.
– To dla nas wielki dzień, który jest ukoronowaniem ciężkiej pracy całego zespołu – powiedziała na uroczystej gali, na którą przybyli szefowie najlepszych placówek medycznych z całej Polski.

Łącznie w rankingu w różnych kategoriach wzięły udział 204 szpitale.

Od lewej stoją: mgr Ewa Romankiewicz, zastępca dyrektora ds. pielęgniarstwa Szpitala Dziecięcego w Olsztynie, dr n. med. Krystyna Piskorz-Ogórek, dyrektor Szpitala Dziecięcego w Olsztynie, Pan Michał Tombarkiewicz, wiceminister zdrowia, Pani Halina Kutaj-Wąsikowska, dyrektor Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia

 

KOLEJNY ARTYKUŁ

POLUB NAS

[efb_likebox fanpage_url="Wojew%C3%B3dzki-Specjalistyczny-Szpital-Dzieci%C4%99cy-w-Olsztynie-295475063854112" fb_appid="facebook-window" box_width="250" box_height="400" locale="pl_PL" responsive="1" show_faces="1" show_stream="1" hide_cover="0" small_header="0" hide_cta="0" animate_effect="No Effect"]