O nowych wyzwaniach w pediatrii i pielęgniarstwie pediatrycznym – ogólnopolska konferencja w Ostródzie
W dniach 11-13 czerwca br. Ostródzie odbywa się trzydniowa XI Ogólnopolska Konferencja „Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne – nowe wyzwania”, w której bierze udział ponad 200 pielęgniarek, lekarzy i przedstawicieli innych zawodów medycznych z całej Polski. Podczas konferencji prezentowane są wybrane aktualne zagadnienia związane z opieką nad dziećmi obejmujące różne dziedziny medycyny. Tematyka poruszana na konferencjiWięcej oO nowych wyzwaniach w pediatrii i pielęgniarstwie pediatrycznym – ogólnopolska konferencja w Ostródzie[…]
