Nasze stoisko na Dniach Otwartych Funduszy Europejskich w Warszawie

Nasze stoisko na Dniach Otwartych Funduszy Europejskich w Warszawie

12 maja 2023

1
1

W sobotę, 13 maja) na zaproszenie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej będziemy gościć jako wystawcy podczas X edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które w tym roku będą miały formę Miasteczka Funduszy Europejskich z wieloma atrakcjami. Miasteczko ulokowane będzie w samych sercu stolicy – Ogrodach Zamku Królewskiego i Arkadach Kubickiego.

W sobotę miasteczko jest otwarte dla zwiedzających od godz. 12. Na odwiedzających czeka moc atrakcji: pokazy, warsztaty, konkursy z nagrodami i wieczorny koncert. My oczywiście serdecznie zapraszamy do stoiska Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie! Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji: porady z zakresu higieny jamy ustnej, jak przezwyciężyć dentofobię u dzieci, instruktaż pierwszej pomocy, pomiar cukru we krwi no i oczywiście nasze wydawnictwa poświęcone zrealizowanym przez nasz szpital projektom finansowanych z Funduszy Europejskich.

Łącznie podczas imprezy swoje stoiska zaprezentuje 30 beneficjentów z całej Polski reprezentujących różne branże. Dla dzieci organizator przygotował specjalną strefę zabaw, w której będą dostępne m.in. animacje sportowe i taneczne, magik cyrkowy, szczudła, zaplatanie warkoczyków, malowanie buziek, zabawy z liną i chustą oraz skręcanie balonów.

Więcej o akcji: https://www.dniotwarte.eu

Serdecznie zapraszamy!

KOLEJNY ARTYKUŁ

POLUB NAS

[efb_likebox fanpage_url="Wojew%C3%B3dzki-Specjalistyczny-Szpital-Dzieci%C4%99cy-w-Olsztynie-295475063854112" fb_appid="facebook-window" box_width="250" box_height="400" locale="pl_PL" responsive="1" show_faces="1" show_stream="1" hide_cover="0" small_header="0" hide_cta="0" animate_effect="No Effect"]