Dziękujemy naszym wspaniałym fizjoterapeutom!

Dziękujemy naszym wspaniałym fizjoterapeutom!

9 września 2019

Międzynarodowy Dzień Fizjoterapii, który w tym roku obchodziliśmy wczoraj (8.09), to wspaniała okazja, by podziękować naszym wspaniałym Fizjoterapeutkom i Fizjoterapeutom za ich ciężką pracę. I doskonała okazja, by zaprezentować Państwu nasz (prawie) cały, na co dzień bardzo zapracowany, zespół naszych rehabilitantów.

– Państwa zawód odgrywa kluczową rolę we wspieraniu dzieci z chorobami przewlekłymi oraz czasową lub trwałą niepełnosprawnością – mówi dr. n.med. Krystyna Piskorz-Ogórek, dyrektor szpitala. – Dzięki Państwa wysiłkowi i profesjonalizmowi wielu naszych pacjentów wraca do normalnego funkcjonowania, a jakość życia pozostałych znacznie się podwyższa. Z okazji Państwa święta pragnę za to w imieniu swoim oraz Pacjentów i ich Rodziców serdecznie podziękować.

W tym roku hasłem przewodnim święta fizjoterapeutów jest walka z bólem. Jeszcze raz dziękujemy naszemu wspaniałemu Zespołowi i składamy również życzenia wszelkiej pomyślności wszystkim Fizjoterapeutkom i Fizjoterapeutom z innych placówek!

 

KOLEJNY ARTYKUŁ

POLUB NAS

[efb_likebox fanpage_url="Wojew%C3%B3dzki-Specjalistyczny-Szpital-Dzieci%C4%99cy-w-Olsztynie-295475063854112" fb_appid="facebook-window" box_width="250" box_height="400" locale="pl_PL" responsive="1" show_faces="1" show_stream="1" hide_cover="0" small_header="0" hide_cta="0" animate_effect="No Effect"]