Witaj szkoło!

Witaj szkoło!

2 września 2019

Witaj szkoło!

I w naszym szpitalu rozpoczął się dziś rok szkolny. Zespół Placówek Specjalnych, czyli nasza szkoła przyszpitalna, w obecności grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły i szpitala uroczyście zainaugurowała naukę w sali konferencyjnej.

Był specjalnie na tę okazję przygotowany film i koncert, życzenia dobrych ocen i szybkiego powrotu do zdrowia. W szkole podstawowej naukę rozpoczęło dziś 4 pierwszoklasistów.

Warto przypomnieć, że nasi pacjenci mają możliwość kontynuacji obowiązku szkolnego podczas leczenia. To bardzo ważne, gdyż po pierwsze nie mają zaległości w nauce, po drugie nauka oraz zajęcia pozalekcyjne wypełniają czas pomiędzy zabiegami i pozwalają szybciej wrócić do normalnego funkcjonowania.

Oprócz szkoły podstawowej, w ramach ZPS działa też przedszkole, liceum, technikum i szkoła branżowa.
Wszystkim uczniom życzymy jak najlepszych ocen, a całemu gronu pedagogicznemu samych sukcesów

Zespół Placówek Specjalnych, czyli nasza szkoła przyszpitalna, w obecności grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły i szpitala uroczyście zainaugurowała naukę w sali konferencyjnej.

mgr Elżbieta Lefler, Dyrektor Zespołu Placówek Specjalnych, wita uczniów i rodziców po wakacyjnej przerwie

Dr n. med. Krystyna Piskorz-Ogórek, dyrektor szpitala, składa życzenia uczniom i nauczycielom.

KOLEJNY ARTYKUŁ

POLUB NAS

[efb_likebox fanpage_url="Wojew%C3%B3dzki-Specjalistyczny-Szpital-Dzieci%C4%99cy-w-Olsztynie-295475063854112" fb_appid="facebook-window" box_width="250" box_height="400" locale="pl_PL" responsive="1" show_faces="1" show_stream="1" hide_cover="0" small_header="0" hide_cta="0" animate_effect="No Effect"]