EGGER Biskupiec wspiera nasz szpital

EGGER Biskupiec wspiera nasz szpital

7 maja 2026

Piękny prezent w postaci czeku na 15 000 złotych otrzymaliśmy od Pracowników EGGER Biskupiec sp. z o.o.
Pieniądze zostały zebrane w ramach firmowej inicjatywy EGGER Runs for Charity – czyli cyklu imprez biegowych, podczas których każdy przebyty kilometr jest przeliczany na konkretną kwotę darowizny finansowaną przez firmę. Zebrane środki są następnie przekazywane na cele charytatywne, w tym już po raz 2. na rzecz Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Podarowane środki zostaną wykorzystane na zakup sprzętu i wyposażenia, w tym m.in. wag niemowlęcych, rogali do karmienia czy zestawów przeciwodleżynowych.
Dziękujemy wszystkim Osobom zaangażowanym w tę szlachetną inicjatywę!
20260507 100413(0)
 

KOLEJNY ARTYKUŁ

POLUB NAS

[efb_likebox fanpage_url="Wojew%C3%B3dzki-Specjalistyczny-Szpital-Dzieci%C4%99cy-w-Olsztynie-295475063854112" fb_appid="facebook-window" box_width="250" box_height="400" locale="pl_PL" responsive="1" show_faces="1" show_stream="1" hide_cover="0" small_header="0" hide_cta="0" animate_effect="No Effect"]