Komunikat dotyczący zasad funkcjonowania cyfrowego systemu kolejkowego w Przychodni Specjalistycznej

Komunikat dotyczący zasad funkcjonowania cyfrowego systemu kolejkowego w Przychodni Specjalistycznej

22 maja 2023

Szanowni Państwo,

Cyfrowy system kolejkowy na terenie przychodni specjalistycznej odsługuje 2 rodzaje rejestracji na wizyty w poradniach:

  • Rejestracja Pacjentów, którzy nie mają ustalonego terminu wizyty (pobierają numerek do rejestracji głównej, która następnie rejestruje Pacjenta na określoną godzinę do poradni) 
  • Rejestracja Pacjentów, którzy mają ustalony wcześniej termin wizyty (pacjenci potwierdzają tylko w infokiosku swoją wizytę na ustaloną wcześniej godzinę – bo dokonali rezerwacji np. telefonicznie czy poprzez internet)

W związku z tym może dojść do sytuacji, że Pacjent, który przyjdzie do przychodni później, będzie wywołany do wizyty wcześniej niż Pacjenci, którzy przyszli tego dnia bez wyznaczonej godziny przyjęcia. Jest to sytuacja jak najbardziej normalna, a system kolejkowy przydzielając takiej osobie numerek uwzględnia tylko wcześniej zarezerwowaną dla niego godzinę i działa jak najbardziej prawidłowo.

infokiosk wersja dla niedowidzących
Infokiosk z funkcjami pobrania biletu do rejestracji głównej (1. z lewej) oraz potwierdzenia wizyty dziecka dla Pacjentów z ustaloną wcześniej godziną  przyjęcia w poradni (w środku)

KOLEJNY ARTYKUŁ

POLUB NAS

[efb_likebox fanpage_url="Wojew%C3%B3dzki-Specjalistyczny-Szpital-Dzieci%C4%99cy-w-Olsztynie-295475063854112" fb_appid="facebook-window" box_width="250" box_height="400" locale="pl_PL" responsive="1" show_faces="1" show_stream="1" hide_cover="0" small_header="0" hide_cta="0" animate_effect="No Effect"]