Nasz Szpital ze specjalnym wyróżnieniem Marszałka Województwa

Nasz Szpital ze specjalnym wyróżnieniem Marszałka Województwa

5 kwietnia 2018

Najlepsi z Najlepszych
Mamy to! Wspaniały wieczór 5 kwietnia w olsztyńskiej Filharmonii i wspaniałe wyróżnienie dla naszego Szpitala! Na uroczystej gali debraliśmy z rąk Marszałka Województwa Gustawa Marka Brzezina wyjątkową nagrodę: Brązowy Laur “Najlepszym z Najlepszych” za szczególny udział naszej placówki w promowaniu województwa w kraju i za granicą.
Przypomnijmy, że nasz Szpital został uznany najlepszym szpitalem pediatrycznym w kraju w Rankingu Szpitali 2017 dziennika Rzeczpospolita i Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Możemy też pochwalić się m.in. osiągnięciami we wdrażaniu nowatorskich technik operacyjnych. Ale tak naprawdę ta nagroda jest zasługą całego naszego wspaniałego Zespołu!

Od lewej: Leszek Gutowski (Z-ca Dyrektora ds. ekonomiczno-finansowych), dr Krystyna Piskorz-Ogórek (Dyrektor Szpitala), Ewa Romankiewicz (Z-ca Dyrektora ds. Pielęgniarstwa), Ewa Sikorska (Kierownik Działu Statystyki Medycznej). 

KOLEJNY ARTYKUŁ

POLUB NAS

[efb_likebox fanpage_url="Wojew%C3%B3dzki-Specjalistyczny-Szpital-Dzieci%C4%99cy-w-Olsztynie-295475063854112" fb_appid="facebook-window" box_width="250" box_height="400" locale="pl_PL" responsive="1" show_faces="1" show_stream="1" hide_cover="0" small_header="0" hide_cta="0" animate_effect="No Effect"]